آشنایی با بهترین هنرستان پسرانه مشهد

آشنایی با بهترین هنرستان پسرانه مشهد

در چند سال اخیر، اشتغال اهمیت بیشتری از ادامه تحصیل دانشگاهی پیدا کرده است. از همین‌رو تحصیل در بهترین هنرستان پسرانه مشهد برای بسیاری از نوجوانان اولویت پیدا کرده است. در انتخاب هنرستان کاردانش یا فنی‌و حرفه‌ای باید به نرخ اشتغال فارغ‌التحصیلان توجه کنید. در هنرستان پسرانه مشهد باید تلاش شود تا مهارت‌های کاربردی برحسب رشته دانش‌آموز به او ارائه شود تا بعد از فارغ‌التحصیلی، شانس یافتن شغل افزایش یابد.

چرا رکاد را بهترین هنرستان پسرانه مشهد می‌دانند؟

رکاد هنرستان غیرانتفاعی در مشهد است که تلاش نموده با استفاده از رویکرد استارتاپی، آموزشس‌های مصوب رشته‌های هنرستانی کار و دانش را به دانش‌آموزان ارائه نماید. در رکاد تلاش می‌شود تا به دانش‌آموزان مفاهیم راه‌اندازی کسب و کار، بازاریابی دیجیتال، تجارت الکترونیک، مهارت‌های نرم، تولید محتوا، طراحی سایت، برنامه‌نویسی موبایل و… ارائه شود تا آن‌ها آمادگی لازم برای ورود به بازار کار را پیدا کنند.

در کلاس‌های فوق برنامه رکاد به‌عنوان یک هنرستان پسرانه غیرانتفاعی مشهد، دروسی مانند طراحی گرافیک، پویانمایی با افترافکت، سئو، بازاریابی محتوا، طراحی وب، آموزش بک‌اند یا فرانت‌اند، طراحی رابط کاربری و… ارائه شود تا دانش‌آموزان بعد از فارغ‌التحصیلی در کنار سرفصل‌های مصوب آموزش و پرورش، مهارت‌های فنی لازم و به‌روزی را برای ورود به بازار کار در اختیار داشته باشند.

هنرستان غیرانتفاعی مشهد یا هنرستان‌های دولتی؟

هنرستان پسرانه مشهد

اگر چه هنرستان صنعتی شهید بهشتی (هنرستان صنعتی مشهد) به‌عنوان یکی از مراکز اولیه آموزش‌های مهارتی در مشهد شناخته می‌شود که ساختمان آن نیز با تاریخ این کلان‌شهر گره خورده است. اما در سالیان اخیر، هنرستان‌های دولتی نتوانسته‌اند عملکرد مناسبی را به‌لحاظ آموزش به دانش‌آموزان داشته باشند. دلیل این موضوع را می‌توان رویکرد نامناسب چنین مدارسی دانست که براساس سرفصل‌های قدیم آموزشی به جلو می‌روند.

اما در یک هنرستان غیرانتفاعی مشهد که مدرسین و کادر اجرایی، شناخت کافی از بازار کار و نیازمندی‌های آن دارند به خوبی سرفصل‌های کمکی و به‌روزی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد تا فرصت حضور در بازار کار را بیابد. رکاد؛ بهترین هنرستان غیرانتفاعی مشهد است که در مرکز شهر (بلوار قاضی طباطبایی- کلاهدوز) قرار گرفته است و امکان دسترسی به این هنرستان پسرانه برای تمامی دانش‌آموزان مشهدی از محله‌های مختلف وجود دارد. امکانات آموزشی در کنار کادر مجرب موجب شده تا رکاد زمینه رشد بسیاری از دانش‌آموزان را فراهم آورد.

لیست هنرستان‌های مشهد

در هنگام انتخاب هنرستان پسرانه مشهد باید به دو شاخه اصلی هنرستان‌ها یعنی فنی و حرفه‌ای یا کاردانش توجه داشت. هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای بیشتر با مباحث علمی سر و کار دارند و زمان کمتری را صرف مباحث عملی می‌کنند. این در حالی است که در بهترین هنرستان پسرانه غیرانتفاعی مشهد در شاخه کاردانش بیشتر کاربردهای عملی ارائه می‌شود. لیستی از برخی هنرستان مشهد و فرایند ثبت‌نام آن‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید:

ردیفنوع رشتهنام هنرستانآدرس هنرستانتلفنفرایند ثبت‌نام
۱کاردانشهنرستان استارتاپی رکاد (هنرستان کامپیوتر)مشهد- بلوار قاضی طباطبایی- بین قاضی طباطبایی ۳و ۵۰۵۱۳۷۲۶۹۷۰۰ثبت‌نام آنلاین
۲فنی و حرفه‌ایهنرستان دولتی شهید یوسفیبلوار هاشمی رفسنجانی- هنرستان کشاورزی۰۵۱۳۸۶۸۳۷۰۰مراجعه حضوری
۳کاردانشهنرستان امام حسن عسگریموسوی قوچانی ۳۵۰۵۱۳۷۵۱۲۲۲۹مراجعه حضوری
۴فنی و حرفه‌ایهنرستان پسرانه دولتی شهید بهشتیمیدان تقی‌آباد۰۵۱۳۸۴۰۲۳۶۸مراجعه حضوری
۵کاردانشهنرستان شهید محمود کاوهبلوار سیدی۰۵۱۳۳۸۵۲۸۲۶مراجعه حضوری
۶کاردانشهنرستان دولتی آزادگانبلوار سرفرازان۰۵۱۳۸۸۲۶۶۶۶مراجعه حضوری
۷کاردانشهنرستان محمودیهقاسم‌آباد بلوار حجاب۰۵۱۳۶۲۲۵۲۶۵مراجعه حضوری

در هنگام انتخاب بهترین هنرستان پسرانه مشهد در کنار دو شاخه کاردانش و فنی‌وحرفه‌ای به رشته‌های آن نیز توجه کنید. رکاد به‌عنوان هنرستان پسرانه مشهد در دو رشته توسعه‌دهنده پایگاه‌های اینترنتی (برنامه‌نویسی و طراحی سایت) و همچنین تولید محتوای دیجیتال پذیرای دانش‌آموزان است.

فرایند ثبت نام در بهترین هنرستان پسرانه مشهد

رکاد با برگزاری جلسات مشاوره قبل از ثبت‌‌نام و اجرای تست‌های شخصیت‌شناسی در کنار فرم‌های هدایت تحصیلی به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا بهترین رشته و هنرستان را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند. برای ثبت‌نام در هنرستان پسرانه رکاد مشهد به سایت ندارس استارتاپی رکاد مراجعه کنید یا با شماره ۰۵۱۳۷۲۶۹۷۰۰ تماس بگیرید تا وارد فرایند پذیرش در هنرستان پسرانه غیرانتفاعی مشهد شوید.

سخن پایانی

موفقیت شغلی و تحصیلی بدون برنامه‌ریزی به‌دست نخواهد آمد. با تحصیل در هنرستان‌ها، فرصت فراگیری مهارت‌های فنی و مهارت نرم را برای مشاغل آینده‌تان به‌دست خواهید آورد. رکاد به‌عنوان بهترین هنرستان پسرانه مشهد با رویکرد استارتاپی تلاش دارد تا دانش‌آموزان را برای مواجه شدن با چالش‌های مختلف آماده کند. رکاد یک هنرستان پسرانه غیرانتفاعی در مشهد است که توانسته شرایط رشد سریع دانش‌آموزان در مسیرهای شغلی مرتبط را فراهم کند.

ارسال پاسخ

Your email address will not be published.
Required fields are marked *