چگونه از اینستاگرام پول دربیاریم؟

چگونه از اینستاگرام پول دربیاریم؟

ما در عصر تکنولوژی زندگی می‌کنیم. بر خلاف گذشته که تمام خرید و فروش‌ها در فروشگاه‌ها انجام می‌شد، امروزه بازارهای آنلاین نقش پر رنگ‌تری دارند. با توجه به این صحبت چگونه از اینستاگرام پول در بیاوریم؟
با توجه به طرفداران زیاد اپلیکیشن اینستاگرام، به آسانی می‌توان مخاطبان هدف را پیدا کرد تا به آنها محصول و خدمات خود را بفروشید. شاید برایتان غیر قابل باور باشد که هزارن کسب و کار بزرگ و کوچک شیوه های کسب درآمد از اینستاگرام را آموخته‌اند و درآمد زیادی را از این طریق به دست می‌آورند.

چند راه ‌برای درآمدزایی از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام خیلی هم کاری سختی نیست فقط لازم است تا شما ایده‌ خوبی را برای درآمدزایی پیدا کنید.

  • کسب درآمد از طریق فروش محصولات
  • کسب درآمد از طریق همکاری در فروش محصولات
  • راه‌اندازی خدمات در اینستاگرام
  • تولید محتوای طنز و سرگرم کننده برای مخاطب
  • آموزش یک مهارت کاربردی
  • بلاگری و کسب درآمد از طریق تبلیغات

چگونه در اینستاگرام محصول بفروشیم؟

در اولین قدم شما با توجه به زمینه فعالیت‌های خود شروع به راه‌اندازی پیچ در اینستاگرام و تولید محتوا در آن می‌کنید، تا افراد جذب کسب و کار شما شوند.
پس از تولید محتوا باکیفیت و هدفمند، توجه و اعتماد افراد را به خود جلب کنید. وقتی مخاطب به شما اعتماد داشته باشد ناخودآگاه ترغیب می‌شوند که از محصولاتتان خریداری کنند.

همکاری در فروش محصولات

دومین مدل به این صورت است که شاید شما هیچ محصولی ویا خدماتی برای ارائه نداشته باشید؛ پس چگونه از اینستاگرام پول در بیاوریم؟ این مواقع شما می‌توانید محصولات و خدمات دیگر افراد حاضر در اینستاگرام را به فروش بگذارید.
در صورت فروش محصولات این افراد به شما پورسانتی تعلق می‌گیرد. اگر پیچی دارید که از بازدید کنندگان زیادی برخودار است می‌توانید از طریق تبلیغات محصولات دیگران به درآمد خوبی برسید. این روش به یکی از مهم‌ترین شیوه های کسب درآمد از اینستاگرام تبدیل شده است زیرا امکان مانور بیشتر برروی مخاطب را ایجاد کرده است.

فروش خدمات در اینستاگرام

در مدل سوم شما با به راه انداختن پیچ با موضوع خدماتی چون فروش لایک، فالوور، لایک و ویو در اینستاگرام درآمد کسب کنید. این مدل درآمدزایی به ساده‌ترین و پردرآمدزا ترین روش در اینستاگرام تبدیل شده است.
برای انجام این کار نیاز به تعداد زیادی فالوور در اینستاگرام است. اما اگر فالوور زیادی ندارید نگران نباشید. امکان شروع بسیاری کسب و کارهایی خدماتی در بستر اینستاگرام فراهم است.

هم اکنون بخوانید: کسب درآمد از اینستاگرام یا وب سایت؟

تولید محتوای طنز و سرگرم کننده

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی تصویر و ویدئو محور است که معمولا ماهیت فان و سرگرمی دارد. بنابراین اگر بتوانید محتوای تولید کنید که برای مخاطب جذاب باشد می‌توانید به درآمد خوبی برسید.

آموزش مهارت‌های کاربردی

پولسازی در اینستاگرام

اگر یک مهارت کاربردی دارید حتما به فکر کسب درآمد از این مهارت خود باشید. شما می‌توانید قسمت‌های کوتاهی از آموزش خود را در اختیار مخاطبین‌تان قرار دهید و ویدئو کامل این آموزش را از طریق یک فروشگاه فروش فایل به آنها بفروشید.

بلاگری شغلی سرگرم کننده و با درآمد بالا

حتما مشاهده کرده‌اید که افراد بسیاری در اینستاگرام به تبلیغ کافه‌ها، رستوران‌ها و مراکز گردشگری می‌پردازند. به این افراد در اصطلاح بلاگر آن حوزه گفته می‌شود. شما می‌توانید با کمی خلاقیت و قرار دادن چاشنی هنر در کارهایتان به یک بلاگر موفق تبدیل شود و هم به معرفی کسب و کارهای موفق بپردازید و هم برای خودتان درآمدزایی کنید.

تبلیغات بهترین شیوه درآمدزایی از اینستاگرام

اگر شما یک اینفلوئنسر موفق هستید یا دارای تعداد زیادی فالوورهای واقعی هستید می‌توانید به تبلیغ کسب و کارهای دیگر بپردازید و از تبلیغات اینستاگرامی به درآمد قابل توجهی برسید.


همانطور که در بخش‌های قبل به سوال چگونه از اینستاگرام پول در بیاوریم پاسخ داده شد، به دلیل محبوبیت اینستاگرام بسیاری از کسب و کارها با شکل‌های مختلف به این بستر برای درآمدزایی بهتر روی آوردند. در این بحث به بررسی سه شکل اساسی کسب درآمد در اینستاگرام پرداخته شد.
شما از کدام راه برای درآمدزایی از اینستاگرام بهره می‌برید؟

هم اکنون بخوانید: لیست از ضرب‌المثل‌های دیجیتالی+طنز

ارسال پاسخ

Your email address will not be published.
Required fields are marked *